اپلیکیشن 2020 را دانلود کنید از :

مرکز پشتیبانی 2020

قوانین ثبت آگهی در «2020» چیست؟

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، «2020» ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین 2020 مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، 2020 فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، 2020 به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در 2020 تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

 1. مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،ناقض حریم شخصی افراد،استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند:

  خریدار، فروش، ویژه، مفت، ارزان، زیر قیمت، استثنائی و موارد مشابه،درج قیمت در عنوان آگهی،هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف

 2. هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و 2020 در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 3. ثبت آگهی ملک در 2020 آزاد می‌باشد

 4. مواردی غیر از ملک قابل قبول نمی‌باشد و رد خواهد شد. لطفا رعایت بفرمایید

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در «2020» وضع شده‌اند. رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.

 1. آگهی منتشر شده به مدت 40 روز بر روی «2020» باقی می‌ماند و در صورت عدم تمدید، آگهی منقضی شده و از روی «2020» پاک می‌شود

 2. آگهی‌های «درخواستی»، برای کاربرانی نمایش داده می‌شود که فیلتر نمایش آگهی درخواستی را انتخاب کنند.

 3. آگهی ثبت شده از طریق برنامه‌‌ی اندروید «2020»، هم بر روی وبسایت «2020» منتشر شده و هم از طریق موتور‌های جستجو (مانند گوگل) قابل مشاهده و دسترسی است.

 4. پس از ثبت و انتشار آگهی، امکان ویرایش اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تماس وجود ندارد.

عکس آگهی باید چه شرایطی داشته باشد؟

طبق تجربه به دست آمده در «2020» آگهی‌هایی که همراه با تصویر منتشر می‌شوند، نسبت به آگهی‌های بدون تصویر، ۵ برابر بازدیدکننده‌ی بیشتری دارند؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌دهیم برای بازدهی بیشتر آگهی خود حتما از عکس استفاده نمایید.

همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازه‌ی تصویر می‌بایست حداقل 600*600 پیکسل و حجم آن حداکثر 20 مگابایت باشد.

چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر مورد نظر منتشر نخواهد شد:

 1. تصویر لوگو

 2. تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت

 3. تصویر غیر واقعی

 4. تصویر دارای کادری سیاه (یا سایر رنگ‌ها)

 5. مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی

 6. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی

 7. تصویری که متعلق به آگهی دیگری در 2020 باشد

 8. تصویری که به آگهی مرتبط نباشد

 9. بیش از ۲۰٪ از محتوایِ تصویر آگهی شامل متن باشد

 10. تصویر نیاز به چرخش داشته باشد

 11. در تصویر آگهی عبارت‌های تبلیغاتی یا واژه‌هایی مانند:‌ حراج و … نوشته شده باشد

 12. تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند.

شرایط استفاده و مشاهده آگهی چیست؟

هرگونه استفاده از 2020به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. 2020هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ی 2020 استفاده می‌کنند.

تلاش 2020، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده‌ی کاربر است و 2020 هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد. 2020 هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربرانِ 2020 در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین 2020، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به 2020 ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهی فرستنده اطلاعات است. 2020 مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید. مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به 2020که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و 2020 مسئولیتی در قبال آنها ندارد. آگهی‌های 2020 با هزینه‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از 2020حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به 2020 را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

>